Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így sikerülhet? Ti hogy...

Így sikerülhet? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nagyon rá voltam görcsölve az utóbbi hónapokban a babára, eddig eredménytelenül. Már nem mérem a hőmet sem, nem képzelem be, hogy valamim épp azért fáj mert tuti terhes vagyok. Persze foglalkoztat a téma, de nincs benne minden gondolatomban. Már-már "beletörődtem", hogy nekem még nem jött el az időm!
2009. nov. 7. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi 3-ik hónapja próbálkozunk,de már én i visszavettem magamból.Ebben a hónapban nem vettem ovutesztet,nem öl meg a kíváncsiság,hogy mikor van ovum,de hazudnék ha azt írnám,hogy nem figyelem.Mérni azért mérem a hőmet,hogy megtudjam volt-e pém.Szeretkezünk és kész.Napközben csináljuk a dolgunkat,elvagyunk.Szerintem könnyebb is így egy kicsivel.Korábban órákig el voltam itt a gyakorin,hogy na,most ki az aki tesztelt,ki hogyan vet be praktikákat,kinek milyen tünetei vannak,és még sorolhatnám...

Ha nem görcsölünk,talán ezért fog sikerülni:)

Nagyon drukkolok,mert ránk férne...meg a többi babát akaró leendő kismamára!!!

2009. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is rágörcsöltem anno a témára. Hőmérőztem, nyákot figyeltem, méhszájat figyeltem, igyekeztem, nehogy lemaradjunk az ovuról. Erről szólt az életem. Folyton attól rettegtem, hogy korai pém van, és mi lesz, ha a férjemet nem tudom épp akkor ágyba rángatni. Neki sem volt ínyére, hogy másra se tudtam gondolni, na meg az se emelte a "teljesítményét", hogy elvártam tőle a teljesítményt,


Aztán egyszer elkezdtem ovutesztet használni, hőmérőzés mellett. Ebben a ciklusban végre nem aggódtam azon, hogy jaj, hirtelen leesett/felment a hőm, biztos volt már ovu, mi pedig lemaradtunk róla... Olyan nyugis voltam, mint még soha. Aztán amikor eljött a pozitív ovuteszt, szépen ágyba csábítotam a páromat, ő pedig nem sejtette, hogy neki most "teljesítenie" kell, mert idő van. Gyönyörű, emlékezetes szeretkezés volt. :-) És ebből fogant meg a babánk.


Az első nem rágörcsölős ciklusban. Úgyhogy lehet ebben valami.


17h km

2009. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az élet hozta úgy, hogy több mint 1,5 éves próbálkozás után elszállt a reményem. A férjemet is elszólította a munkája hetekre, majd később hónapokra, és nekem is el kellett mennem hetekre. Csak hétvégén tudtunk otthon lenni. Teljesen beletörődtem, hogy ennek most vagy egy évre annyi. Aztán úgy hozta a sors, hogy kitolodott az ovulációm, mert clostyt szedtem, és még hétfőn hazautaztam egy éjszakára. A férjem kedden indult. Már csak azért is, mert nehogy utána az legyen bennem, hogy kihagytam a lehetőséget. Mi is úgy voltunk együtt, hogy gyakorlatilag csak a magunk örömére, nagyon jó volt. Most a 30. hétben vagyok. Azon a hétfőn jött össze, mert máskor nem jöhetett. Nagyon boldogok vagyunk.
2009. nov. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is igy voltam vele,mindig a babán járt az eszem,állandóan a hőmet meg magamat figyeltem jeleket keresve.Aztán júliusban állandóan ugrált a hőm,tiszta cikkcakkos volt a görbém,felidegesitett és nem mértem tovább.Augusztusban tiszta stresszes voltam a melóhely miatt,ráadásul alig találkoztunk a párommal,külön müszakban dolgoztunk.Összesen 3szor voltunk együtt,és abban a hónapban fogant meg a babánk!Teljesen nem számitottunk ekkor rá,és máig hihetelen hogy sikerült:-)Úgyhogy remélem Te is sikerrel jársz hamarosan!

12+6hetes kismama.

2009. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Épp tegnap beszélgettem egy ismerősömmel, akik 5 évig próbálkoztak a babával, de semmi. (Rendezetlen ciklus, PCOS) Aztán új munkahelyre került, hullafáradtan érkezett haza, semmihez nem volt ereje, kedve. A rendszertelen ciklusa miatt még azt se tudta, hogy mikorra várja a mensijét. Végül elkezdett fájni a hasa, ekkor gondolta, hogy tesztel egyet. És pozitív lett, 5 év várakozás után, épp abban a hónapban, amikor a legkevésbé számított rá.:-)


A kisfia most 4 hónapos.

2009. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!