Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély arra hogy...

Mekkora az esély arra hogy sikerül a babó, hogyha van peteérésem (clostys) , hőmérőzöm, LH tesztet végzek, és mindent időben csinálunk?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már babát.

Utánaolvastam, és ott láttam ezt a 20-30% esélyt/hó.Én úgy értelmeztem a leírás szerint hogy ez azokra a spontán hónapokra értendő, amikor csak úgy szeretik egymást a párok, és nem gyúrnak (hőmérő,teszt.stb) a babára. Vagy mégsem így van?



2008. júl. 4. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-50%: vagy igen, vagy nem. Bocs a tudománytalan válaszért, de így látatlanban nem tudok erre mit mondani. Sok függ a párod spermiumától, az időzítéstől, de még a te kedélyállapotodtól is. Szorítok, hogy minél hamarabb jöjjön a bébi!
2008. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Saját tapasztalat, hogy nem nagyobb az esély így sem. Éveken át akartunk babót, de nem jött össze, végül mikor nem görcsöltem rajta, nem hőmérőztem, nem tesztelgettem, akkor sikerült, most vagyok a 19. hétben. Sok sikert!
2008. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van rendes peteérésed, a hormonjaid is rendesen működnek és a pároddal is minden rendben van, a teherbeesés esélye ciklusonként akkor is csak 20-30%. Ha nem aggódod végig az egész hónapot, akkor szerintem hasznos dolog, hogy figyeled a péd, méred a hőd. Én is ezt teszem és azért az megnyugtat, hogy tudom mi zajlik bennem. Sok nőnek elsőre összejön a baba, másoknak várni kell. Nem vagyunk egyformák, de aggodalomra semmi ok. A doki azt javasolta, hogy ne stresszeljünk ezen, mert ma már egy ép petesejtből és hímivarsejtből egészséges baba születhet, tehát aggodalomra semmi ok!

Türelem!!!!Tudom, ez a legnehezebb!!!

2008. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy a nagyon "rákészült" pároknál 4-ből 1-nél sikerül azonnal.
2008. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!