Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ÚRISTEN! Sikerült? Ugye ez...

ÚRISTEN! Sikerült? Ugye ez már pozitív teszt! De még 3 napom van a nemvártig. Akkor hogy ilyen a teszt? Jaj nem hiszitek el mennyire örülök.

Figyelt kérdés

[link]


1,5 éve próbálkozunk, 1,5 hónapja volt HSG-m. Lehet ez kellett a sikerhez?


2013. szept. 24. 08:09
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
képzeljétek, most is teszteltem délután és ezek is pozik :D pedig csak 2 órát bírtam ki pisilés nélkül.
2013. szept. 24. 16:39
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
Már olyan 5-6 hetes biztos vagy sztem :))
2013. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
de a gabriel elég halvány, az x-epil erősebb, mint a reggeli. 5 napja még nem mutatta a teszt, úgyhogy fogalmam sincs már mikor volt peteérésem
2013. szept. 24. 17:01
 24/29 A kérdező kommentje:

[link]


:)))

2013. szept. 24. 18:21
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem kétséges! Boldog babavárást! Mióta próbálkoztatok? Illetve fájt is a melled? Nekem is eres,de nem fáj... És 2 nap múlva nem várom! Bocs, hogy kérdezek, csak már mi is nagyon rég akarjuk! :)

Még1x GRATULÁLOK! :)

2013. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
1,5 éve próbálkozunk, de nemrég volt HSG-m, ahol iszonyú nehezen ment át a kontrasztanyag mindkét oldalon, valószínű letapadás volt és most próbálkoztunk azóta először. A mellem fáj is. De kicsit félek, mert folyton úgy érzem meg fog jönni, nem görcsölök, csak állandóan úgy érzem folyik ki valami belőlem, pedig nem
2013. szept. 24. 18:46
 27/29 anonim ***** válasza:
69%
Köszi a választ! :) Csak lazíts! NEm tesz jót az idegeskedés. Merülj el ebben a nagyszerű érzésben :)
2013. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Szép teszt gyűjtemény! 4 tesz már nem csalhat!

Boldog baba várást nektek!

:)

Egy babára váró :)

2013. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés természetes,fogod is érezni még pár hétig,de nem fog megjönni! :) Barnázásra figyelj,ha ilyet tapasztalsz menj dokihoz és ad progeszteron pótlást,ez még nem jelent bajt,teljesen átlagos kezelés.
2013. szept. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!