Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérjés folyás, ami az...

Tojásfehérjés folyás, ami az ovut jelzi egyik napról a másikra jelentkezik?

Figyelt kérdés
Ilyenkor lesz hirtelen az ovu teszt is +, vagy inkább fokozatosan. 13. napon vagyok és még mindig tök - az ovuteszt, de a petefészkem már szúrkál, folyásom nincs.
2009. nov. 6. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igen. De volt olyan hónap, hogy fokozatosan erősödött.
2009. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az vou teszt tegnap teljesen fehér volt amit du.5óra körül csináltam. Ma pedig de 11 órakkor és ezen viszont ugyanolyan erős mind a két csík. És ez még csak a 11.napom.
2009. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi ovu.

Az elöző voltam.

2009. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia , nekem volt 3 napig tojásfehérlye nyákom. és akkor kezdtem el ovu tesztet csinálni, mindenki azt írta hogy este kell, de látod az előttem szólót szerintem nekem is de vol valamikor, de azt így is láttam hogy ha a 4 tesztet egymás mellé tettem , hogy 13. napon volt a leg erősebb, de még igy sem volt olyan mint a kontroll. másnap már alig látszott , az volt a - napom , és aznap fel is ment a hőm.

Az meg nem baj hogy 13 napon nem +, de lassan lehet hogy az lesz

2009. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!