Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastont kaptam. Ez mennyire...

Duphastont kaptam. Ez mennyire biztos, hogy segít és nem megy el a baba megint?

Figyelt kérdés
Nagyon halvány tesztjeim voltak és hányingerem sincs az előző terhessgemnél sem volt. Valószínű alacsonyabb a hcg szintem és azért is vetéltem el áprilisban. A doki megvizsgált babás vagyok és írt fel gyógyszert. Valaki volt hasonló helyzetben, hogy egy vetélés után Duphaston segítségével egészséges babát szült?
2008. júl. 3. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,én. Nekem most másodszorra ez a gyszer segített.Most vagyunk 36 hetesek:-)Kitartás,és gratulálok!
2008. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú! Köszi! Azért kérdeztem, mert a gyógyszerész közölte velem, hogy ő 5-ször vetélt, de hátha nekem szerencsém lesz. A mai gyógyszerek már modernek. Aranyos nem? Szóval ez megoldás lehet nekem is. Nagyon örülnék, mert már nem vagyok fiatal és első baba lenne.
2008. júl. 3. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban én is elvetéltem, júliusban újra teherbe estem én is szedtem a Duphastont, azóta megszületett a kisfiam aki egészségesen időre született.
2008. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy segíteni fog neked is, valószínűmkedves gyógyszerészednek olyan baja volt, ami miatt nem tudta kihordani,de ettől nem kellene neki mindenkit ijesztgetni.Nem kell ezekkel a kedves emberekkel törődni,nem lesz baj,bízz a picurban!:-)(1. válaszoló)
2008. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást aranyosak vagytok.
2008. júl. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!