Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap edjütt voltam barátomma...

Eperke.65 kérdése:

Tegnap edjütt voltam barátommal (nem elsőnek) nem védekeztünk és véletlen belement. De utáána éreztem hogy kifolyt. Esélyes hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
terhesség
2013. szept. 21. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes!
2013. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen az.
2013. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Fúúúú te nagyon primitív vagy h lehet az együtt szót DJ-vel írni????? És ez csak egy hiba!

Tudd ha beléd élvez akkor általában a nagyja kifolyik! De attól nagy esély lehet rá h teherbe ess!!!

2013. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Mi a kutya fülének szexelsz, ha ennyire tudatlan vagy?!

Senkiben nem marad benne az egész cucc, viszont aminek bent kell, hogy maradjon a teherbeeséshez, annyi bent fog maradni. A többi mindenkinek kifolyik.

Menj el sürgősen nőgyógyászati ügyeletre esemény utániért, vagy kezdjetek el gyerekneveken gondolkozni, mert baromira esélyes lehet, hogy terhes leszel! Pláne ha éppen jókor voltatok együtt.

2013. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, esélyes.
2013. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből úgy veszem ki, hogy amúgy sem szoktatok védekezni, csak megszakítást csináltok. Attól is lehetsz terhes. Ha nem szeretnél babát, akkor védekezz és olvass utána, hogy melyik módszer mennyire biztonságos.
2013. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, így kell csinálni ahhoz, hogy terhes legyél! A hülyék mindig így szaporodnak: "De utána éreztem, hogy kifolyt..."
2013. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz terhes. A sperma nagy része kifolyik, mindenkinél, aki nem védekezik. Az nem olyan, hogy bemegy, és ott marad örökre. Használjatok gumit, vagy gyógyszert.
2013. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!