Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegytről van valakine...

A Clostilbegytről van valakinek negatív tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mellékhatások,stb..
2013. szept. 20. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

1 "mellekhatasrol" tudok beszámolni, mégpedig a 4 éves édes Kisfiam, aki éppen az ágyikóban horkol 😊😊😊😊😊

De amugy komolyanra forditva a szot, a gyógyszertől fájdalmas lett a peteeresem, ami azota is igy van ( azota született meg egy Kisfiam, aki gyógyszer nelkul első próbálkozásra összejött) 😊😊😊😊

2013. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hatalmas cisztám lett tőle, ami hónapokig kínzott.
2013. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a nem működő "sivatag" 0 tüszővel tök üres petefészkeimre kaptam úgy, hogy nem előzte meg semmilyen más vérvizsgálat. 3x3hónapig kaptam, három vetélésem volt, egészséges baba nem. Később kiderült tele vagyok cisztákkal, PCO-t állapítottak meg. Viszont, pajzsmirigy problémát is, amit nem is néztek (TSH), pm alulműködésem volt, és hiába érlelgette a doki a Clostival, a pajzsmirigy probléma miatt nem is sikerülhetett volna, és az endodokim szerint azért voltak a vetélések is.
2013. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dettó ugy jartam, mint az előző válaszoló. Lettek is óriási cisztaim tőle.


Viszont, amikor helyrehozott az endokrinologus, utána is szedtem (lombik), akkor iszonyúan rosszul voltam tőle mindig (hányás, szedelges, ilyesmik)

2013. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mellékhatása nem volt, viszont hiába szedtem, semmit nem csinált. Előtte is 0 tüszőm volt, utána is. :(


Injekciókkal sikerült csak pé-t produkálni.

2013. szept. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs rossz tapasztalatom.Csak ajánlani tudom akkor a peteérési problémáid vannak.
2013. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!