Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült a baba?...

Szerintetek sikerült a baba? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött meg. Néha enyhén görcsölget a hasam, de csak rövid ideig egy keveset. Nincs barnás folyásom se, de a melleim érzékenyek. Ma reggel teszteltem egy 25-össel, de negatív lett. Lehet hogy túl korán teszteltem?

Szerintetek van baba?



2013. szept. 20. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a teszt már mutatja amit kell. Sajnos nincs baba!
2013. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem jön meg? Még sose késett amióta 13 éves koromra beállt. Egyszer jött meg korábban csak, az is akkor miután elveszítettem a szüzességem, de se előtte se után nem jött meg máskor, mindig amikorra számítottam.
2013. szept. 20. 16:08
 3/7 anonim válasza:
én múlthónapba voltam ugyanígy.de 3. nap megjött. elötte semmi jele nem volt.teszt negatív.majd ebbe a hónapba sikerül.
2013. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első terhességemmel jártam úgy,hogy már késett 3 napot amikor teszteltem és negatív lett.

El voltunk kenődve mindketten...vártam még két napot és úgy gondoltam hátha csak a teszt volt rossz.

És ha nem is a teszt volt rossz de a második teszt az már pozitív lett..

Szerintem te is csinálj egyet később!

Drukkolok,hogy sikerüljön! :)

2013. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg, és nem is teszteltem újat, de most elkezdtem barnázni. ugye ez nem azt jelenti hogy meg fog jönni? ugye még lehet hogy sikerült a baba?
2013. szept. 22. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelzi,hogy meg fog jönni! nekem nem várt napján már erős pozitív tesztem volt!
2013. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En nem várt után 1nappal teszteltem pozitivat viszont második babaval miután nem jött meg 1hettel negatív volt rá 2napra már pozitív! Szerintem menj el orvoshoz! Drukkolok, h babás legyél de sajnos van olyan eset is ahol a pici elmegy már nagyon korai szakaszban, , hogy még csak pozitív teszt sem volt! Barnazas lehet beagyazodas is! Biztosat doki tud mondani!
2013. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!