Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? 5. dpo-n vagy...

Ez normális? 5. dpo-n vagy csak, de nem bírok a cickóimon feküdni! Iszonyt durván "fáj", érzékeny mindkét mellbimbóm!

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális.

Menstruáció előtt nekem is mindig ilyen volt.

2013. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
menzi előtt sose szokott. mikor tavasszal volt egy terhességem, ami sajnos méhen kívűli volt, annál is hasonlót éreztem..csak ott nem tudtam mennyire voltam ovu után.
2013. szept. 17. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ovu után viszonylag hamar jelentkezett ilyen fura mell-fájásom, ahogy írod. Biztos is voltam benne, hogy sikerült, bár furcsálltam, hogy ilyen korán jele lenne...később ki is derült, hogy tényleg babát várok. Úgyhogy ha ez neked fura, mert nem szokott ilyen lenni, akkor lehet hogy baba van a dologban, ezt mindenki maga tudja eldönteni!

Drukkolok! De azért ne éld még bele magad, mert még messze van, amíg teszt kimutatja, nehogy becsavarodj addig nekem :D

2013. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) ad egy pici reményt :) aránylag a görbém se rossz :) 12.én volt full pozi ovu tesztem, 9-11-12-14-15 voltunk együtt..hát majd kiderül ! De tesztelni még tuti nem fogok, max a nevárt napján, ha nem lesznek a szokásos menzi tüneteim.. :)
2013. szept. 17. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. 6 napra a feltételezett peteéréstől olyan durván fáj a mellem, hogy nem tudok vele mit kezdeni. Olyan más ez a hónap, mint eddig, de beleélni nem merem magam. Lehet ez egy ilyen ciklus. Már annyira akarom a babát, hogy én már produkáltam mindent, így megfogadtam, hogy nem figyelem magam, de ezt nem lehetett nem észrevenni. Remélem ez a hónap mind2nek más lesz!!! :)
2013. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Drukkolok Neked is!! Nekem 12.én volt pozi ovum,így onnan számolom..és reménykedek! Én is nagyon szeretném már! Mikor tavasszal terhes voltam, semmi tünetem nem volt amúgy pedig 12000 felett volt a hcgm műtét előtt 4 nappal !! Mikorra nem várod? Én 26.ára
2013. szept. 17. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 22.-re nem várom. Ma vagyok a 9dpo-n.

Szombat óta vannak tüneteim, ha ez az. Félek, hogy megint csak a szervezetem játszik velem...De akkor nagyon csúnya tréfát űz velem. Remélem azért még mindig, hogy baba. Mondjuk ma és tegnap olyan volt a délelőttöm, hogy úgy görcsöltem, hogy azt hittem megjön. Én már nem tudom, totál ezen pörög mindig az agyam.

Drukkolok magunknak!!!

2013. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!