Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptint írt fel a dokim...

Bromocriptint írt fel a dokim mer nincs pé. -m, mennyi idő kb. hogy rendezödjön a pé. -m?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez változo. azért is mert attol függ hogy milyen magas a prolaktin szint. nekem is ez van. bromot azért irt mert magads a prolaktin szinted és ez gatolja a termékenységet. vékony méhnyálkahártya meg peteérét csinál. nekem most lesz vérvétel hogy rendbejött e 1 honapja szedem. neked előtte csinált vérvételt?eredményed mennyi?
2008. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is magas a prolaktinom, 1000 felett volt, de ahogy elkezdtem szedni a gyógyszert, 1 hét alatt leugrott 40 körülire, ami meg nagyon alacsony. A Doki azt mondta, hagyjam abba a gyógyszert, újabb vérvétel után újra 1000 felett volt. Most kevesebb mennyiségben szedem, majd pár hét múlva újra megyek vérvételre, csak az a baj, hogy az eredmény csak ezt követő 2 hét múlva lesz. De most a ciklusom is rendben volt. Gyógyszer nélkül 23-25 napos volt, most 31 napos. Nem is gondoltam, hogy ilyen sokan küzdenek ezzel a prolaktinnal.
2008. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Melyik a prolektin szint?Nekem csak ilyenek vannak a leleten,hogy FSH 4,38-LH 16,2-Progreteron 3,16-LTH 526-Oestradiol 843-Testosteron 0,71,ez a 20.napon történt vér eredmény,de hát ugye volt a 6.napon is az pedig:FSH 5,57-Lh 5,7-LTH458-OESTRADIOL 95-Testosteron 0,45.
2008. júl. 3. 15:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap kezdem el szedni,és júli 31.én kell visszamennem.
2008. júl. 3. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:

szia

első vagyok:)

én ilyet nemis találtam az enyémben. nekem méshogy van feltüntetve mint neked. nálad nemis találtam prolaktint. nekem rendesen bevan irva hogy prolaktin szint mennyi. más nincs beleirva?

2008. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
HÁT EZ AZ ,HOGY NINCS RAJTA PROLEKTIN SZINT!!aKKOR MIBÖL ÁLLAPITOTTA MEG HOGY NEM VOLT PÉ-M?jA ÉS ATTOL FÜGGETLENÜL MÁR 8 NAPJA KÉSIK MA TESZTELTEM DE NEGA.LETT.a MAI NAP FOLYAMÁN 2-3 VÉRES PÖTTY VAN A BETÉTEMEN.iLYENKOR MI VAN???
2008. júl. 3. 15:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Most mennem kell, 22.00 körül megint fent leszek.Addig is köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 3. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:
szia szerintem elkelene mondanos a dokinak hátha ir fel olyat amitől rendesen megjön. nekem mindig 35-40 napra jött meg. és később az romlani kezdett mert 45 50 nap is volt az utolso honapban. kiderült hogy magas a prolaktin szint. ezért irt fel nekem gyogyszert és most 3 hete szedem és most aztérzem hogy megakar jönni. szoval szerintem hatott a gyogyszer. pedig nekem tényleg magas volt. mindenképp szedjed mégha nemjön meg akkor is.
2008. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Végül is 3.-án megjött!Ma keztem el a bromot,hát majd kiderül mit fog produkálni!
2008. júl. 5. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Az LTH a prolaktin másik neve.
2011. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!