Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy a teszt...

Lehetseges hogy a teszt halvanyan kimutatja mensi elott es kesesekor 1-2 szer a pozitiv eredmenyt de mégsem vaok terhes?

Figyelt kérdés
Szerintem egy csikot nem lehet oda szugeralni, vagy ott van, vagy nincs mégha egesz nap varunk is, akkor sem jelenik meg rajta abszolut semmi
2008. júl. 3. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a mensi előtt két nappal + lett a tesztem, és azóta sem jött meg. Úgyhogy szerintem, ha akkor +, hihetsz neki, és terhes vagy.
2008. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy gyógyszerész, hogy hamis negatív eredmény fordul elő gyakrabban, a hamis pozítiv eredmény ritkább. Ha többször is kétcsíkos, akkor hihetsz a tesztnek szerintem, én már az első nagyon halvány kétcsíkosnak hittem, és szaladtam a dokihoz, aki meg is állapította az 5 hetes terhességet. 19 hetes kismama.
2008. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tesztekre általában ráírják, hogy mensi előtt adhat pozitív eredményt, aztán lehet mégis megjön. Ez beágyazódási probléma, lehet, h megtermékenyül a petesejt, de a beágyazódás nem sikeres. Ezért szokták ajánlani, hogy a késés után teszteljünk csak.

Remélem, nálatok, minden rendben, gondolom pozitív lett:)

2008. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen ilyen van. ha menzi után vagy követlen előt csinálod a tesztet akkor mutathat téves eredményt
2008. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!