Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázgatok már jó pár napja,...

Barnázgatok már jó pár napja, meg görcseim vannak, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Most vagyok a ciklusom 26. napján vagyis két nap múlva kéne megjönnie,de már két hónapja 24 napra kaptam meg.A ciklusom 18. napjától elkezdtem barnázni, de olyan kis mértékben, hogy csak a wc papiron lehet meglátni,de a bugyimon nem.Szóval nagyon picit,ez már a 8. napja.A méhemnél középtájon is néha belenyilal.A melleim viszont egyáltalán nem fájnak. Mit gondoltok ez terhesség vagy valami más?
2008. júl. 2. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lehet, de szerintem vegyél terhességi tesztet és az majd megmondja!
2008. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam a wc-n és már nem tapasztaltam barna folyást, viszont enyhe görcseim még mindig vannak. Ja és tudom, hogy a teszt kimutatná,de még korainak tartom és csak kiváncsi voltam a véleményeitekre.
2008. júl. 2. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg a menstruációd, viszont a tüneteid (barnázgatás, hasi görcsök) nem múlnak el, mindenképp menj el dokihoz, mert terhesség esetén ezek a vetélés tünetei is lehetnek. Nem ijesztgetni szeretnélek, csak megelőzni a nagyobb bajt!
2008. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!