Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ha hátulrol csináljuk...

Lehet ha hátulrol csináljuk hamarabb őssze jőnn? Hátra hajlo méhem van okoz valami gondot?

Figyelt kérdés
mert én még sosem csináltam hátulrol félek hogy fájna meg ilyenek.
2008. júl. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem probáltad még soha akkor épp itt az ideje:):) úgyis csak te érezheted, hogy úgy jó-e.
2008. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hátra hajló méhem van és valahol azt olvastam, hogy ilyen esetben hanyatt fekve, a medencét kicsit megemelve a "legjobb". Nekünk bejött! :)
2008. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is hátrahajló a méhem, ráadásul eléggé rendszertelen volt a menstruációm, de amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, elsőre megfogant. Nem csináltuk hátulról, nem vetettünk be semmi praktikát, csak kikapcsoltuk a gondolatainkból, hogy ne "babacsinálós" összebújás legyen. Most töltöm a 36. hetet. Sok sikert és mihamarabbi pozitív tesztet!
2008. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok: egyébként egy kicsit tényleg nehezebb teherbe esni, de szerintem nem vész. :) Sok sikert!
2008. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kőszőnőm.csak már mindent hall az ember.párna meg ilyenek
2008. júl. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!