Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az tényleg igaz, ha én vagyok...

Az tényleg igaz, ha én vagyok felül (nő vagyok) és ugy élvez belém a párom, akkor nagyon kicsi az esély a babára?

Figyelt kérdés
Mert ezt olvastam egy kérdésben, több válaszként is.
2008. júl. 2. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy milyen pózban csinálod, mert a kis ficánkák nagyon fürgék, és ügyesek, az életben maradás a cél!!!!:):)
2008. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Bár mondják, hogy kispárna a fenék alá meg gyertya állás...de ha a baba be akar ágyazódni akkor ott az sem számít ha elmész utána rögtön fürödni is! Úgy szexeljetek ahogy kényelmes és élvezitek!
2008. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy kisebb az esély a gravitáció miatt, de hogy nagyon kicsi, és így oldani meg a fogamzásgátlást nagy butaság lenne. A gyereknemzés sokkal komolyabb dolog annál, mint hogy ilyen kockázatot vállaljon valaki, aki még nem akar teherbeesni.
2008. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi.akkor megnyugodtam,és reménykedem,hogy összejött:)
2008. júl. 2. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:

ha olyan tipusu vagy,aki könnyen teherbe esik,akkor teljesen mindegy milyen poz,a lényeg hogy sperma került beléd.

ha egy nö felül van,az azoknak nem célszerü,akik nehezen esnek teherbe,régota probàlkoznak,talàn igy nem annyira 100 szàzalék!

de mondom,ez azokra vonatkozik,akik nehezen tudnak csak teherbe esni.

a spermàk nagyon gyorsak,de olyan hamar is elpusztulnak.tehàt ha felül vagy akkor a sperma lassabban éri el a céljàt,és hamarabb pusztul(probàlj egy fejjel lefelétartott üres üvegbe vizet spriccolni)

ha viszont alul vagy akkor hamarabb célba ér,mielött meghalna a sperma.

tehàt:igen kisebb esély a teherbeesés,ha felül vagy,de semmiképp nincs kizàrva,ha nem akarsz babàt,akkor n vedd be hogy igy nem lehetsz terhes!!!!!!!!!!!

2008. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elég nehezen lettem terhes, éveket vártunk a babára. A fiam viszont így fogant meg!
2008. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szeretnénk a babát. köszi a válaszokat:)
2008. júl. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!