Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel teszteltem egy + Mi...

Reggel teszteltem egy + Mi lesz Ennyi probléma után? Megint elmegy?

Figyelt kérdés
Áprilisban volt egy vetélésem, műszeres befejezéssel. Azt mondták három hónap szünet, de elszámoltam magam. Csináltam tesztet korábban, de semmi. Csináltam tegnap is, de még mingig semmi. Ma reggel olyan érzésem volt, hogy meg akar jönni, de valahogy mégsem teszi. Megint csináltam tesztet, de most ott van a halvány de határozott csík. Három napja begyúladt a torkom és mivel úgy tűnt nem vagyok terhes Algopirint és Strepsilst szedtem. Az is én vagyok, aki korábban írtam, hogy migrén roham miatt kihívtuk az ügyeletet és telenyomtak injekcióval, bár szóltam, hogy akár baba is lehet. Az előző babám is vírusos torokgyulladás után ment el a 11. héten. Most mi lesz? Megmarad ez a baba egyáltalán és egészséges lesz?
2008. júl. 2. 07:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a hasam meg néha picit görcsöl, mintha meg akarna jönni.
2008. júl. 2. 07:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is nyugalom! A dokim mondta, hogy az első 10-14 napban nincs biokémiai kapcsolat a baba és a mama között, így nem tudsz neki ártani a gyógyszerekkel sem. Tudod esetleg, hogy mikor fogant? Ha még csak ma lett halványan pozitív a teszted, gondolom nem nagyonlehetsz több 4 hetesnél, akkor meg nincs okod aggodalomra szerintem.

Bár április az nem volt olyan régen, szerintem ha teherbe estél, akkor felkészült a szervezeted egy újabb babára. Szedjél vitaminokat, próbálj meg pihenni és nem idegeskedni. Pár nap múlva pedig menj dokihoz, hogy meg tudja mondani, hogy jó helyen ágyazódott-e be a pici.

2008. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Június 3-án volt az utolsó mensim mi meg a párommal 15 és 16-án voltunk együtt. Tehát ekkor fogant.
2008. júl. 2. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg tegnap voltál 4 hetes. Szerintem ne aggódj! Amiatt meg pláne ne, hogy egészséges lesz-e. Azt mondják, hogy ilyen korán még a "mindent vagy semmit" elv érvényesül, azaz ha károsodás éri a picit, akkor sajnos elmegy, ha meg megmarad, akkor egészséges lesz.

Fel a fejjel, fő az optimizmus! Inkább örülj, hogy ilyen hamar összejött és nem kell hónapokig, esetleg évekig várni rá.

2008. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is azt mondom neked, hogy próbálj pihizni, szedjél vitaminokat, igyál palástfűteát, az erősíti a méhed, ezáltal segít megtartani a babát. Az apró görcs én úgy tudom nem baj, csak ne vérezz és ne legyen nagyon erős. és persze menj el mihamarabb a dokihoz, és mondj el neki mindent, alaposabban megvizsgál majd, és vész esetén tud adni tabit, ami szintén segít. De a legfontosabb, hogy megnyugodj kicsit! Én is amondó vagyok, hogy ha mindezek ártottak volna a kicsinek, nem maradt volna meg.
2008. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!