Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baratom sex elott 'bedugta'...

A baratom sex elott 'bedugta' ovszer nelkul, (es egyszer a vizben) de ki is szedte es ovszerrel folytattuk, most kesik 5 napot, mar elmult a mellfajasom es a hasam is kisse faj, remelem megjon, de van ra esely hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Van rá esély hogy az légy, de szerintem kicsi ha csak bedugta...

Mikor volt ez egyébként ?

2008. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meg elojatek kozbe
2008. júl. 1. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány napja ? Mert ha több mint mondjuk 10-12 akkor lehet hogy vehetnél egy tesztet már csak azért is hogy ne aggódj és biztosra menjél. Van olyan is hogy csak beképzeli magának a csaj a terhességet a stressz miatt...
2008. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kb10 nap, de en n kepzelem be csak kesik es tartok tole kicsit, de mar regebb kesett v 2 hetet, de ha mar n faj a mellem akkor kell jojjon nem? es miert keshet?
2008. júl. 1. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Van valamennyi esélye, az előváladék miatt. Mivel még csak 10 napja volt, várj pár napot és tesztelj akkor! Bár ahogy számolgatok, neked csak a stressz miatt van. Mert ha 5 napja késik és 10 napja volt az akció, az elvileg nem pé környéke. Én azt mondanám, meg fog jönni hamarosan! Ha mégsem, pár nap múlva csináld meg a tesztet biztonságképp, és ha negatív, menj el dokihoz!
2008. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!