Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mi a párommal kb. tavaly szeptember óta próbálkozunk. Voltak problémám a ciklusaimmal, de mostanában narmalizálódott a helyzet! Ebben a hónapban már majdnem 3-om hete késik! csináltam egy tesztet másnap mikor meg kellet volna jönnie, és 3-om nappal utánna, és mindegyik negatív volt! Úgyhogy hagytam is az egészet, viszont azóta sem jött meg. Párszor volt halványrózsaszínes folyásom, és egyszer azt hidtem, hogy meg jön, de nem. Sokszor szúr vagy fáj egyhén a mehem, és amiért írok, hogy ma nagyon el kezdett fájni a jobb mellem! Szerintetek? Lehet, hogy össze jött a bébi? Csináljak még tesztet?
2009. okt. 31. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
a tesómnak két hét késés után lett + a tesztje. csinálj még egyett!!:)))))))))))
2009. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy csinállok. Csak hát persze pont ilyenkor nincsen itthon egy db sem!!! És szerintem mindentől függetlenül el megyek orvoshoz! Szerintem már Neki is meg kell tudni állapítania nem?
2009. okt. 31. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tesztelj, sokaknak csak 1-2 héttel később mutatja ki a teszt! Nagyon szorítok, majd írd meg, mi volt!
2009. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Na, mi lett az eredmény?
2009. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!