Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Június...

Mikor teszteljek? Június 11-én volt pé-em,26-tól megjön-érzésem van, ami 3 napig olyan intenzív volt, hogy futkároztam wc-re, hogy na most megjött, - de semmi. Az utóbbi 3 napban pedig csak naponta 1-2órára jön elő.

Figyelt kérdés

Ezen kívül 2 napja annyit eszem, mint aki 40 napig nem kapott, -naponta vagy 6-szor, de főételnek megfelelő adagokat. :S

A melleim érzékenyek, van, hogy nem tudok hason aludni.

Nagyon rendszertelen a mensim, volt már 36 napos ciklusom is. Ma vagyok a 35.napon, szerintetek, mikor teszteljek, ha biztosra akarok menni?


2008. júl. 1. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk MA!!!!
2008. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De most komolyan. Mire vársz?:)))))))
2008. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tesztelj ma!
2008. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne csigázz magadat se, és minket se! TESZTELJ! Szorítok Nagyon! írj majd hogy mi lett végül! :)
2008. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tesztelj minél előbb, nekem 14-én volt pé-m, és azóta már 2 tesztet is csináltam mind a kettő + lett. A tüneteim hasónlóak voltak mint a tiéd. Mi a párommal már boldogságban pancsikolunk a tesztek miatt!!!
2008. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

okés, lányok, holnap reggel tesztelek, ma veszek tesztet, mert már egy ideje nem tartok itthon önszabályozó jelleggel, mert már sokat csalódtam...

szorítsatok! :-)

2008. júl. 1. 13:50
 7/18 A kérdező kommentje:

írok holnap, hogy mi lett az eredmény!

és tényleg bátorítotok, bárhogy is lesz reggel, szóval nagy-nagy köszönöm Nektek! :)

2008. júl. 1. 13:54
 8/18 anonim ***** válasza:
Még annyit tegyél meg, mielőtt tesztelnél, hogy reggel még mielőtt kikelnél az ágyból mérd meg a hődet, ha 37 vagy a fölött van, akkor TUTI BABA! Én mindenesetre szorítok neked! Egyébként jó 5let, hogy nem tartaszt otthon tesztet! Én sem teszem, de remélem már nekem is fog kelleni pár nap múlva!
2008. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én most is azt mondom, hogy csináld meg ma a tesztet.

Bár a reggeli biztosabb.

Na jó akkor "várunk" reggelig? :))))

2008. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, teszteltem, és halványan, de ott van 2.csík! Ezt még nem merem elhinni... Ha tényleg baba van, akkor 5 nap múlva, ha újra tesztelek, már sötétebben kell látszódnia, igaz? Szóval, megpróbálok kitartani 4-5 napot, és akkor újra tesztelni.

A közérzetem ugyanaz, annyi változás, hogy a méhemnél apró szurkálódásokat érzek!

köszi a drukkokat! Ha teszteltem következőt, írok!

2008. júl. 2. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!