Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A köldök alatti pici szuru...

A köldök alatti pici szuru érzés jelezhet babót?

Figyelt kérdés
nem folyamatos néha néha veszem észre vannak más tüneteim is de ez ami új nekem...jövö hétre nem várom
2009. okt. 31. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
nem
2009. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem sem. De ez nem azt jelenti, hogy nem vagy várandós, szóval ez nem vegye el a kedved. Milyen tüneteid vannak ami eddig nem volt?
2009. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erössebb émelygés,derék fájdalom,a melbimbó duzzadt és érzékeny, többet eszem mint szoktam és "mindig csak csokit ennék" ezek a tüneteim de ez a mensit is jelezhetik tudom csak a köldök alatti szurka furcsa ez most elöször éreztem.
2009. okt. 31. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A köldök nagyon magasan van, a méhed az 5. hónapban ér majd fel odáig. Szóval bármi szúr most ott neked, nem a babával van kapcsolatban.
2009. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az összes többi tüneted alapján simán lehetsz terhes, bár ilyenkor hajlamos az ember, hogy bebeszéljen magának dolgokat, vagy a meglévő tüneteket erősebbnek érezze mint amilyenek valójában. Jövő héten minden kiderül.
2009. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen szúró érzés a köldök alatt és én is arra gondoltam, hogy biztos baba lehet az "oka". Aztán el kezdett fájni a cicim, majd csináltam tesztet és pozitív lett! Hajrá!!!
2009. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
talán sérvet nem? a babó oda nem juthat jó esetben
2009. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!