Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs pé-m. Elöfordulhat,...

Ha nincs pé-m. Elöfordulhat, hogy nem jön meg a mensim?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés,tudom.Mert elvileg a méhnyálkahártya leszakadhat.A doki azt mondta,(hormonvízsg.eredményböl),hogy valószínű ebben a ciklusba nem volt peteérésem!De ha nem volt akkor nem is lehet babó.Még is már 1 hete késik.Csütörtökön megyek vissza hozzá ír fel valami bogyót!Elötte tesztelni fogok!Ja,és melyik hormonom nem lehet jó ha elküldött terheléses vércuk. vízsgálatra?A sárga test hormonom alacsony volt,meg mondott egy másikat is,hogy az meg magas 580 a határ nekem pedig 620,csak nem tudom,hogy melyikre mondta.
2008. júl. 1. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Itt szerintem az alacsony sárgatest hormon miatt van a gond.Nekem is alacsony volt és nem is akart megjönni a mensim.Már azt hittem terhes vagyok,de mégsem voltam az.A doki Duphaston-t írt fel,amit sárgatest elégtelenségre szoktak szedni.Meg is jött tőle a mensim.Szedtem kb.3hónapig és most már van peteérésem.Uh-gal nézte meg a doki.Remélem tudtam segíteni!:)
2008. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Egyfolytában feszül a hasam alul, és olyan mindha meg akarna jönni,de hát semmi!Neked is ilyen volt?
2008. júl. 1. 09:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.Nekem csak egyszerűen nem jött meg,de nekem sem volt peteérésem.
2008. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tévedhet a doki a pé-el kapcsolatban?Hát reménykedek,hogy igen!
2008. júl. 1. 09:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem lehet benne.Azt mondta,h valószínű.Ez pedig nem azt jelenti,h biztos.Szóval szerintem esély van rá.:)
2008. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. júl. 1. 09:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Sok embert ismerek akikről azt állitotta az orvosuk, hogy soha nem lehet gyerekük ahhoz képest mindegyik anyuka lett. Szóval az orvosok is tévedhetnek.

Ha rosszul müködnek a hormonok azon lehet segiteni. Nekem a progeszteron szintem alacsony, valószinüleg én is gyógyszert fogok rá kapni. Holnap megyek a nődokihoz.

2008. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mármint a megerősítést!!!!
2008. júl. 1. 09:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2008. júl. 1. 09:32
 10/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem csak hormonok játszanak velem,bár az is előfordulhat!
2008. júl. 1. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!