Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek összejött a baba...

Akinek összejött a baba gyertyázott, vagy kispárnát tette-e a popsija alá vagy felpattant szex után és mégis sikerült?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de annyian írják, hogy gyertyaállásba felmennek szex után, meg párnát raknak a popsijuk alá. Én nem tudom, hogy ennek tényleg van-e értelme, mert én nem hiszem, hogy anno anyáink gyertyáztak volna és mégis jöttünk. Meg sokan írják, hogy rögtön felpattantak utána és csak teherbeesnek. Ha kell én gyertyába vágom magam, csak nem tudom, hogy tényleg ez kell-e hozzá. :)

2013. aug. 24. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ez csak hülyeség. Emiatt nem leszel terhes, ha egyébként nem lennél az.

Én 3 gyereket szültem, de nem csináltam semmi hókusz-pókuszt. Nem védekeztünk, akkor voltunk együtt, amikor kedvünk volt és 1-2 hónap után terhes lettem.

2013. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a gyertyaállás akkor számit ha a katonák sebességével gond van. Egyébként nem számit én ismerek olyat aki 1 percen belül irrigált és mégis terhes lett.
2013. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is felpattantam, mikor összejött. Előtte kipróbáltam a fekve maradást, nem jött be :). Ha nagyon nem jön össze lehet praktikázni.
2013. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hátrafelé áll a méhszájam, anno doki is monda, hogy emiatt nehezebben eshetek teherbe.

Szóval én az "ominózus esetnél" szex után próbáltam fekve maradni, illetve nem kifejezetten gyertyáztam, az olyan furán hatott számomra, de megemeltem a csípőmet pár percre.

Most vagyok 8 hetes + 4 napos :)

Előtte már próbálkoztunk vagy fél éve, volt, hogy volt a popsi emelés is utána, volt hogy nem, a lényeg: mostanra sikerült.

2013. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Logikusan hangzik, de én pl teljesen máshogy tapasztaltam (persze attól még valakinek bejöhet, van aki könnyen, van aki nehezen esik teherbe).

Mi az első babát nagyon terveztük, előtte viszont évekig szedtem fogamzásgátlót, így miután abbahagyatam még vagy fél évig nem jött a baba (tudom, én "szegény", mások évekig próbálkoznak, nem is ez a lényeg most), pedig én is próbáltam ezeket:)

Aztán egyszer nem foglalkoztam vele, "csak" simán szeretkeztünk a férjemmel és várandós lettem.

A második babát konkrétan nem terveztük, viszont ellene sem voltunk, ezért is volt elég nekünk a megszakított együttlét, hisz tudtuk, ha baba lesz akkor örülük neki, de ráér:)

Nos, itt elég volt egy pici "baleset" és rögtön terhes lettem.

A harmadik baba az úgy sikerült, hogy szex után a férjem megtörölközött majd folytattuk (nem tusolt le, csak letörölte magát, talán pici utóváladék lehetett a "bűnös" :), hisz másodszor már nem is fejeztüük be.Ez a picike utóváladék most közel 4 kg és hétfőn születik meg ;)

2013. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első gyereknél volt gyertyázás, popsi alá párna, hőmérőzés, nyákfigyelés a pontos időpont megválasztásához.

Második gyereknél, épp kitaláltuk, hogy nem védekezünk tovább.Nem tudtam van-e peteérésem, és mielőtt a férjem elutazott másfél hétre, reggel volt egy 5 perces gyors menet, én voltam felül, utána egyből zuhany , mert siettünk. Na, ebből van a második gyerkőc.

2013. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5,6 Nagyon tetszik a sztoritok! :)

Én is úgy gondoltam, hogy nem ez a lényeg. Csak valakinek így sikerül és be tudja annak, hogy most gyertyázott vagy popsit rakott a feneke alá.

Lényeg a lényeg: nem ezen fog múlni!

Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 25. 08:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk oldalt a legkényelmesebb és miután vége volt a szeretkezésnek,így maradtunk összebújva és beszélgettünk.Nem volt gyertya és popsiemelés,semmi.Most várom a babánkat.
2013. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!