Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány de látható 2. csík,37....

Halvány de látható 2. csík,37. napon járok, babás lettem?

Figyelt kérdés
37 napon járok, átlag 31 napos a ciklusom, semmi tünetem nincs, hajnalba teszteltem, és előszőr erősen a szokásos negatív jel, majd szépen lassan mellé kuszott az elöszőr halvány pozítiv, majd reggelre enyhén látszodó jel. Létezik, hogy ez baba lesz?:):):)
2008. júl. 1. 07:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesbítek egyetlen tünet: 6 napja olyan érzésem van, hogy meg akar jönni.
2008. júl. 1. 07:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulalok!Par hetet varj es menj dokihoz.Ez baba.
2008. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem baba van a dologban! Az hogy neked tünetnek kell lennie, hogy babás legyél, nem feltételnül igaz! NEkem az egyik barátnőmnek semmi tünete nem volt, hogy babát vár, csak arra figyelt fel, hogy nem jött meg neki! A két csík azt mondják két csík! Nem téved! Gratulálok! Szerintem is várj pár napot, és tesztelj, hidd el, erősebb lesz az a fárnya csík! Gratulálok!
2008. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!