Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek 2 nagyon...

Terhes lehetek 2 nagyon halvány és fél óra múlva kimutatott terhességi teszt után? A 3. teszt negatív lett. Viszont nem jött meg, már a 40. napon tartok és nagyon-nagyon fájnak a melleim.

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet túl sokat ittál közben hogy legyen pisid és felhigult a hcg a vizeletedben.

reggel csinálj egy negyediket elsö pisivel az mérvadobb ilyenkor, vagy várj még pár napot.

2008. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fél óra elég sok idő, minél később jelenik meg a két csík, annál kisebb a valószínűsége, hogy igazat mutat. Reggel tesztelj, az a biztosabb. Vagy szerintem is várj még pár napot, hogy több legyen a hcg a szervezetedben.
2008. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott rontottad el, hogy sok tesztet csináltá közeli időpontban,,nem kell!

Két tesztelés közt jó ha eltelik egy két nap, mert a hcg duplázódik és jobban kimutatja, szerintem a két pozitív nem lehet tévedés, a harmadik meg tuti nem tudott eredményt adni, mert ittál, vagy már gyenge volt a vizelet..szerintem egy két nap múlva ismételd, de kizárólag reggeli első pisi!

Szerintem pozitív lesz és ha igen akkor gratulálok!

2008. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valami van, mert a teszt a terhességi hormont mutatja ki a szervezetben.

Ha nem vagy terhes, akkor halvány csík sem lenne.

Bár azt hiszem a tesztre az is rá van írva, hogy a csík erőssége nem mérvadó.

Az csak azt jelzi, hogy a terhességi hormon alacsonyabb a szervezetedben.

Lehet, hogy később fogant, mint ahogy Te gondolod, és fiatalabb a terhességed.

Nekem is volt már nagyon halvány csíkom is, alig láttam, de azért ott volt!!! :))))

Gratulálok Kismama!!!!:)))

2008. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt nem írtam bele, hogy a múlt héten a nődokinál voltam és azt mondta, hogy teszteljek, mert meg van vastagodva a mnyh-a. Ez mi miatt lehet még babán kívül?
2008. jún. 30. 15:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért van megvastagodva a méhnyálkahártyád, mert ott "csücsül" benne a kisbabád.:)))

Jajj szegénykém Téged holnap reggelig a kétség fog megölni...:))) Nyugi...:)))

2008. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nyálkahártya babán kívül csak hormonkezelés miatt tud vastagodni vagy vékonyodni. Gondolom ilyen gyógyszert nem szedsz úgyhogy sakis a baba miatt lehet ez!! gratulálok!
2008. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rá van írva a tesztek dobozára, hogy fél óra múlva nem szabad leolvasni, mert tévesen pozitívat mutathat.

10 perc után ki kell dobni. Ez eddig az összes fajta teszten rajta volt, amit csináltam. Csak azért mondom, hogy nehogy nagyot csalódj!

Szurkolok, hogy babás legyél!

2008. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rá van írva, én is ezért kételkedek. Viszont fölhívtam az ügyfélszolgálatot, amit a tájékoztatón találtam és azt mondta a hölgy, hogy akkor ha nincs HCG a szervezetben, mitől jött volna ki a 2. csík is.
2008. jún. 30. 19:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Na reggel írd meg, hogy mire jutottál... :)))
2008. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!