Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggel 36.5 volt. Ma...

Tegnap reggel 36.5 volt. Ma vagyok a 17. napon. Ma reggel 36.9 már. Mitől ugrott így meg a hőm?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban egy tizedet ugrott minden nap.Míg elérte a 37.2-t.Mensikor meg visszazuhant.

Tegnapelőtt volt szerintem ovulációm a tesztek alapján.

Tegnap óta érzem h szurkál a bal petefészkem.Ez beágyazódási tünet?Ma is próbálkozzunk?Kétnaponta együtt voltunk, tegnap is.Arra gondoltam, h talán ez a szurka a peteérés jele lehet...


2008. jún. 30. 15:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok mert a múlt hónapban is több napon keresztül szurkált.
2008. jún. 30. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:

A beágyazódás az még nem lehetne, mert az a megtermékenyítés utáni 8. nap körül van, ugyanis ennyi kell a kis apróságnak, hogy a petefészektől eluszkáljon a méhedig..

Lehet hogy a peteérésed az orgazmus segítette, érdemes még próbálkozni, ha már itt a lehetőség miért hagynád ki??

Csak mindent bele, drukkolok. Felesleges hőméregetni, meg folyást nézegetni, ha az ovuteszt pozitív volt akkor hajrázni kell több napig..és ha sikerül azt legkorábban akkor tudod meg, ha nem fog megjönni..javaslom, hogy ne görcsölj ennyire rá, mert a végén bebeszél magadnak egy csomó tünetet és ha a melegtől szédülsz arra is azt fogod hinni, aztán jön a csalódás..a te feladatodon túl vagy az ovufigyelés, most a párodon a sor, hogy tevékenykedjen, de utána ne stresszelj, mert a beágyazódásnak sem tesz jót, ha annyira akaratosan szeretnéd..szép nyugodtan, ha egy évig nem sikerül, akkor is ott a doki aki segít én két évig kinlódtam , de akkor sikerült amikor teljesen nyugodt lettem.

2008. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!Akkor szerinted ez peteérés?
2008. jún. 30. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! A peteérés a legalacsonyabb hőmérsékletű napon szokott bekövetkezni. Az ovuláció után a hő megemelkedik és ott is marad a köv. mensiig. Ha terhes leszel a hő magas marad. A hasszurka valószinüleg a peteérés jele. A megtermékenyülés után a beágyazodásig kb 7-10 nap telik el. Akkor legyetek együtt ha mindketten kivánjátok, ha a kisbaba jönni akar jönni is fog. sok sikert!!!
2008. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!