Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, nem érzem azt,...

5 napja késik, nem érzem azt, hogy terhes lennék, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs, csak annyi, hogy 5 napja olyan, mintha meg akarna jönni. Tudom, hogy sokan írták már ezt, ezért nem is foglalkoztam ezidáig ezzel. Utolsó menzeszem május 26.-án volt, de akkor is késett 3 napot, ami azért volt mert gyuladásos méhszájsebem volt. Ezt azótta kikezeltük, bár a méhszájsebem azótta is meg van. 10 hónapja hagytam abba a gyógyszert, és már 1 hónapja nem foglalkozom azzal, hogy eddig nem estem teherbe. Nyugodt vagyok, de kicsit idegesít, hogy most mi okozhatja a késést, ha tényleg nem érzek semmilyen utaló jelet a terheségre.A ciklus.hu szerint átlagban 31 napos a menzim, ami az előző hónapban is tolódott 34 napra jött meg, elméletileg a már késik szerintem, de én már nem tudom.Volt valakinek ilyene?
2008. jún. 30. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is hasonló helyzetben vagyok, én sem tudom, mit tegyek. Tesztelnünk kellene, de én nem merek.
2008. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy én sem merek tesztelni, mert ahogy említettem előző hónapban is késett 3 napot, ezért már nem reménykedem. Csak bosszant, hogy miért nem érzek semmi jelet, és még is késik.
2008. jún. 30. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még a mellem is fájt, de ma reggelre szinte teljesen megszűnt. Én még várok... vagy nem is tudom. (1. válaszoló)
2008. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem korrai lenne még tesztelni, inkább kivárom a hetet és csütörtökön tesztelek. Mert én semmi más tünetet nem érzek, van egy kis folyásom, tehát minden jel arra utal, hogy meg fog jönni.
2008. jún. 30. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is május 26-án volt meg utoljára, és ő már tesztelt! Babót vár :)
2008. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én azért nem merek,mert elöző hónapban is késet, és inkább nem élem bele magam.Ha lesz erőm veszek egy tesztet, de az a baj, hogy tényleg nagyon úgy érzem, hogy nem vagyok babás, mert nagyon megakar jönni érzésem van. Vagy ez természetes?
2008. jún. 30. 14:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel halvány pozítiv lett a teszt.:)
2008. júl. 1. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!