Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet, ti...

Megnéznétek a görbémet, ti mit tennétek már a helyemben?

Figyelt kérdés

Legutóbb 44 napra jött meg azelőtt meg 34 napos volt a ciklushosszam 17.napi peteéréssel.most eldöntöttük hogy veszünk ovu tesztet meg mérem a hőmet így is tettem:)és szépen mutatta mindkettő a peteérést azt nem tudom jókor voltunk-e együtt mert nagyon nem lehetünk sűrűn mivel kevés a párom spermája 17 millót mért a doki 2 hónapja de azóta szedte a fer 14-et is!

szóval mit szóltok a görbéhez nagyon nem értek hozzá és az az igazság hogy azt sem tudom mikor tesztelhetnék mivel legutóbb a 444 napra jött meg!

[link]

tünetem nem nagyon van bár érdekesen megfeszül néha ott lent fájdalmas ha hirtelen fordulok ágyban vagy ilyenek!

köszönöm előre isa a véleményeket!


2009. okt. 28. 05:47
1 2
 11/19 anonim válasza:
előző vagyok. bocsi közben még egyszer elolvastam, amit írtál. látom 17 millió volt. bocsi. szorítok nektek!!!
2009. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján babának kellene, hogy legél:-)) Ennyire szépen ívelő görbét régen láttam, szerintem tankönyvbe illő. Én szívből drukkolok neked. Gyönyőrű görbe:-))
2009. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

huu most jöttem haza a melobol:)

sokan írtatok amit nagyon köszi:)

én is csak clostit kaptam meg utrogestant de nekem az használ is rendesen mellette meg lesi az orvos is,bár most nem voltunk vagy 2 hónapja mert kint volt külföldön ,de az ovuteszt mutatta hogy elvileg volt:)remélem most a doki téved és tényleg volt:)

mi nagyon bízunk a fer 14-ben:)vagyis ennyi pénzért remélem hat

igen nagyon jó hogy a párom ilyen optimista mert nekem néha elkel:)néha lehúzom magam

mi lassan egy éve hogy próbálkozunk:(

a hormonjaimat is nézték az is jó volt szóval a closti is hat ugyhogy most azért is bízunk nagyon hogy hátha a fer 14 felturbózta a katonákat és sikerült nekik:))

nagyon köszönöm a kedvességeteket és a bíztatást :)majd megírom ha tesztelek hogy mi lett:)

2009. okt. 28. 15:39
 14/19 A kérdező kommentje:

még egy kérdés?hogy multkor 44 napra jött meg szerintetek nem kéne még várnom?

nem értem miért olyan soká jött meg ha a hormonjaim jók vagy hogy miért hoszzu a ciklusok,szerintetek?:)

2009. okt. 28. 15:43
 15/19 A kérdező kommentje:

na lányok képzeljétwek ma már 4 kor arra keltem hogy kicsit rosszul vagyok és mértem egy hőt és megint 37,1 lett és teszteltem és pozitiv lett:)))))))))))))))))))))))))))))

szép erős is ráadásul ,bár én nem hiszem el :))))

mivel a doki azt mondta szerinte nem volt peteérésem:(

nem tudom hihetek neki eddig ezt a tesztet használtam és mindig negati lett

Szerintetek?

2009. okt. 29. 04:24
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem?? szerintem itt az idő h gratuláljak kismama :D a görbéd gyönyörű és a dokira meg csak annyit h mindig vannak csodák és persze ő is ember, tévedhetett és hála istennek tévedett :D:D nagyon nagyon gratulálok és vigyázz magatokra!! Jah és sok sok boldogságot ANYUKA :D
2009. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:Dnagyon köszi
2009. okt. 29. 14:26
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2009. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet múltkor azért késett 44 napra mert volt egy megtermékenyítés ami nem ágyazódott be! Most viszont halkan de gratulálok! Nekem csak ötödik terhességi hetemnél volt pozi tesztem addig indig negatív!

2009. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!