Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan létezik, hogy a ciklus...

Olyan létezik, hogy a ciklus elején (kb 8-9. napon) volt ovum, utána egész hónapban alacsony volt a hő és csak a ciklus végére (utolsó pár nap) emelkedik meg a hőm? Sikerülhet így teherbe esni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nos, ovu után MINDIG megemelkedik a hő. Ha nem emelkedett meg, akkor nem volt ovud, csak a ciklus végén, amikor megemelkedett.


Teherbe esni persze így is lehetséges.

2009. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy ciklus elején volt ovu? Teszteltél?
2009. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért az nem pontosan igaz, hogy mindig megemelkedik a hő, nézzetek szét a babatervezok.otthona.net oldalon, van példa arra is, hogy nem megy fel a hő és teherbe lehet esni így is.


Én is így vagyok vele egyébként. Volt + tesztem, de nem ment fel a hő. Még 6 napom van a nemvártig.

2009. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, de ez a ritkább, Van olyan is hogy + az ovu, meg nyák is van, de mégsem reped meg a tüsző, és később a ciklus után is lehet +-at tesztelni, utána felmegy a hő is. ekkor tuti megvolt. ilyen példa görbét is láttam.
2009. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Lehet, hogy nem is egészen pontosan tettem fel a kérdést, ugyanis egész hónapban ugrált a hőm 36,3 és 36,7 között. Holnapra nem várom és ma reggel már 37 volt. Az ugrálások nem konzekvensek, azokból nem állapítható meg ovu, viszont volt egyértelmű ovu fájdalmam és az arra jellemző nyákom is.
2009. okt. 27. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

14:41-nek: sokkal gyakoribb, hogy pozitív ovuteszt után mégsem reped meg a tüsző, mint az, hogy tüszőrepedés után egy nő teste nem reagál hőemelkedéssel a progeszteron-hormonra. Az utóbbi igazi ritkaságnak számít.


Ja, én is olvastam a babatervezőket.

2009. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14:41 vagyok. Tudom, hogy ez nagyon ritka eset, csak azért írtam le, mert van ilyen is, nem árt tudni róla. :-)
2009. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!