Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken megtörtént a baleset,...

Pénteken megtörtént a baleset, kiszakadt a gumi?

Figyelt kérdés
És csak a legvégén vettük észre.Másnap elmentem a gyógyszertárba és kivettem az Escapellet.Rá 11 órára.De szedek más hormontartalmú gyógyszert is mivel pajzsmirigyes vagyok.Ez mennyire befolyásolja az Escapelle hatékonyságát???

2013. aug. 12. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert nem minden hormon ugyanaz - a Escapelle nöi hormonokat tartalmaz, a pajzsmirigyproblémára meg egész másokat adnak.
2013. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hogy 11 órára vettem be?
2013. aug. 12. 08:18
 3/7 A kérdező kommentje:
meg azért olvastam már történeteket,hogy eseményivel és terhes maradt?
2013. aug. 12. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
A 11 óra bőven belefér, emiatt nem kell aggódnod. Igen, sajnos jelen pillanatban semmi sem nyújt 100%-os védelmet, így előfordulhatnak kivételes esetek. Ha nagyon aggódsz, péntekhez 14 napra már csinálhatsz egy tesztet, esetleg elmehetsz orvoshoz is, ő biztosan tudja, hogy a két gyógyszer milyen kölcsönhatásba léphet.
2013. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,hát nem tudom,de azóta nagyon furi érzésem van,és ezt nem bebeszélem.
2013. aug. 12. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy furi érzésed van, hiszen izgulsz, hogy mi lesz. Ha ez megnyugtat, ha terhes lennél sem éreznél még semmit, hiszen még a petesejt beágyazódása sem kezdődött volna el. Tudom, hogy mondani könnyű, de próbálj lazítani.
2013. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát megpróbálok.Szép napot mindenkinek.
2013. aug. 12. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!