Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek rendszertelen a...

Ha valakinek rendszertelen a ciklusa, pl volt, hogy 40-65 napra jött meg, akkor, hogy igyam felváltva a cickafarkfüvet és a palástfüvet?

Figyelt kérdés
A fogi abbahagyása után teljesen összezavarodott a hormonházatartásom.Volt hogy 2 hónapig meg se jött, voltam dokinál mondta, hogy a méhnyálkahártyám alig látszódik.Mikor megvolt, akkor is csokibarna 2 nap, másik 2 nap kevés vér.Elkezdtem inni a cickafarkot és a palástfüvet.14 napos váltásba, mert nem tudom mikor váltsak, csak a jó ég tudja mikor van peteérésem.Szedem a multimacát is.Mit tanácsoltok??Már eltelt 38 nap és megint semmi.
2009. okt. 27. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mérd a hődet! Peteérés után felugrik és fent is marad a következő mensiig.
2009. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovutesztelj! Ovu napjáig cickafark, utána palástfű.
2009. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Ovuteszteltem már , de hát eddig semmi:(

A hőmérőzésnél mennyiről mennyire ugrik?

2009. okt. 27. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Hosszú és rendezetlen ciklusnál nagyon drága lehet, ha hetekig ovutesztelsz. Inkább mérd a hődet, és figyeld a nyákodat!


[link]

2009. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És addig melyiket igyam?
2009. okt. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!