Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a megszakitásos modszert...

Ha a megszakitásos modszert használjuk és miután a párom elment letörölte és visszahelyezte a hüvelyembe mennyi a teherbeesésre az esélyem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egy ismerősöm esett így teherbe, ugyANIS ELÉG ANNYI KIS ELŐVÁLADÉK HOGY TEHERBE ESS! iNKÁBB MOST GONDOLKOZZATOK MINT UTÁNA! Utánna már nagyon nehéz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne kockáztassatok!



Dia

2008. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ugy értem miután ő elélvezett letörölte az ondót és visszahelyezte a hüvelyembe!!
2008. jún. 28. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Erre írta az előző válaszolo. Utána is lehet még váladék. Vagy esetleg ha újra kezdtétek akkor ott az elő váladék.
2008. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dia vagyok: Igen akkor is és elötte is lehet egy kis előváladék és már az is elég.
2008. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy is megmarad az esély rá. Letörlés után jöhetett még egy kis utólagos váladék, és mert visszatette, hát újra előváladék! Én ezt a módszert elég stresszesnek tartom, mindig paráztam mellette, nem is csináltuk sokat úgy. Inkább használjatok gumit!
2008. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szióka! Én öt és fél évig szexeltem megszakításos módszerrel, mégsem lettem terhes, most élesben csináljuk, mert babát szeretnénk és még mindig nem sikerült. Ezt csak azért írtam le neked, hogy tudd, nem olyan könnyű teherbe esni, mint ahogyan sokan gondolják, bár hallottam már olyanról is, hogy elég volt csak a nőre nézni, és máris teherbe esett. Kívánom, hogy az legyen amit szeretnél.
2008. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!