Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délelött Olyan érzés volt...

Ma délelött Olyan érzés volt rajtam mintha meg akarna jönni, Nagyon görcsöltem ilyen még nem volt. 15. napomon vagyok. Minek a jele ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont középidőben vagy, valószínű, hogy a peteérést érzed, úgyhogy hajrá! :)

10 hetes kismama

2008. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ .tudod azt mondta nekem egy orvos nem lehet megérezni.Szerinted?Veled hogy történt ez?
2008. jún. 27. 22:01
 3/5 A kérdező kommentje:
és az jo ha a hömérsékletem emelkedett 1-2 tized fokot?
2008. jún. 27. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén a hőmérséklet dologban nem vagyok otthon, de nekem úgy jött össze a baba, hogy én konkrétan éreztem a peteérésemet, és tudtam mikor kell együtt lennünk a férjemmel! Kb 2-3 napig fájt a petefészkem és a méhem körül, szurkált, görcsölt és én is pont középidőben voltam, úgyhogy tudtam, hogy nem lehet más!

Egyébként sokan vannak akik megérzik a peteérést!

Sok sikert nektek! :)

2008. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én clostit szedtem ebben a hónapban, ennek köszönhetően lett is peteérésem. Tudom, hogy az volt, mert pont egy napig görcsölt a hasam és a hőm is megugrott. Az orvosom szerint nem volt az elmúlt időszakban peteérésem, nem is éreztem semmit középidőben.

Annyira érezhető görcs lett, hogy tuti te is ezt érezhetted, van peteérésed, és ez jó, gyerünk akciózni ma és holnap is!:)

2008. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!