Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy ha terhes...

Lehetséges az, hogy ha terhes vagyok, akkor a nem várt előtt 4 nappal semmi tünet? Vagyis csak annyi, hogy érzékeny a bimbó, néha-néha hasszurka, és a mikroszkópom páfrányos! De semmi hányinger!

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van akinek a hányinger a terhesség 9. hetétől kezdődik! A testvérem a második babáját várja és mindkét terhességnél a hányinger a 9-10. hétben kezdődött! Egyébként neki semmi tünete nem volt! Várj addig amíg kimarad a mensid, és ha nem jön meg, másnap tesztelj! Szorítok, hogy sikerüljön! :)
2008. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehetséges az,hogy a mikroszkóppal baj van? mindig páfrányosat mutat,pedig 4 nap múlva nem kellene megjönni! peteérés nem valószínű! ma reggel felkelés után csináltam rögtön,tehát semmi nem volt a számba legalább 8 órája,és így is páfrányos!
2008. jún. 27. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy terhes vagy, a tünetek általában a menstruáció után jelentkeznek. Ha a (nem) várt menstruáció késik (nem jön meg), akkor tesztej reggeli első vizeletből. Érdemes a teszteléssel várni a kimaradt menstruáció után pár napot (kb. 1 hetet), hogy a teszt biztos eredményt mutason. Szerintem most ne foglalkozz a mikroszkóppal! Pár nap és kiderül sikerült-e a baba! Szurkolok!
2008. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem semelyik terhességkor sem volt semmiféle hányingerem. de mi az, hogy páfrányos mikroszkóp?
2008. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az akkor szokott páfrányos lenni,ha peteérés van! arra való! de mensi előtt 4 nappal nem hiszem,hogy lenne peteérés! és sokan írták itt,hogy nekik akkor maradt páfrányos,amikor terhesek voltak!
2008. jún. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!