Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty+Merional stimuláció,...

LN09 kérdése:

Closty+Merional stimuláció, majd Choragon tüszőrepesztő után lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Október 7.-én kellett beadnom a tüszőrepi ( Choragon ) inj.-ot. Elötte Closty+Merional stimulációt kaptam. Azt mondta a doki, hogy ettől a Choragontól kb. 48 órán belül megrepednek a tüszőim ( 4 tüszőm lett: 16-17-18-19 mm-esek )

Az lenne a kérdesem, hogy mikor tesztelhetek? Elvileg mindig úgy van, hogy peteérés után 14 nappal kell megjönnie ( pláne stimuláció után )?

Igazából vannak tüneteim, de nem szeretnék ha csak bebeszélném...

- Szurkál, fájdogál a hasam, sokszor olyan, mintha csak belenyilallna... Olyan fura, diszkonfort érzésem van.

- Rettentősen sokat eszek.

- Állandóan pisilni járok, pláne éjjel, pedig nem iszok többet, mint szoktam.

- A mellem, főleg a bimóm nagyon fáj. Megjelentek fehéres dudorok is.

- Néha elkap az émelygés.

- Igen erősen hangulatingadozásom van ( egyszer magambafordulok, máskor be nem áll a szám )


Még az lenne a kérdésem, hogy mikor teszteljek? Ha október 7.-én kaptam szurit, akkor most 23.-án tesztelhetek már? Amúgy szeptember 26.-án menziztem.


2009. okt. 21. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már teszteltél. Mi lett az eredménye? (Szerintem egyébként az általad írt tünetek utalhattak terhességre.)
2009. okt. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, hogy 5 hetes múltam :)
2009. nov. 3. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-)
2009. nov. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2009. nov. 4. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!