Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után vagyok a 7....

Peteérés után vagyok a 7. napon. Mi ez a rettenetes mellfájdalom? Clostis vagyok, és peteéréstől kezdve rettenetesen fáj a mellem.

Figyelt kérdés
Ha van peteérésem , akkor mindig onnantól kezdve fáj, de tegnap óta, még fokozódott. Nem értem, mert a babaát elvileg csak mensi előtti mellérzékenység jelentheti. Lehet nem jött össze, csak mert ugyanugy középidőtől fáj mint szokott? Mi a szösz ez? Szerintetek? Ja, és elég sok krémes folyásom van.
2009. okt. 21. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem minden hónapban sok és krémes volt a folyásom, amikor babás lettem, akkor nem az volt a jellemző. Erre ne adj. Egyáltalán nem biztos, hogy nem sikerült, mert fáj más most a melled... ha elmúlik mensi előtt 1-2 nappal, akkor valószínűbb a dolog. Addig ne foglalkozz magaddal, mert bele fogsz őrülni.

Egyébként ha ez az első "hormonkezelt" hónapod, akkor érthető, hogy hevesebbek a reakciók. Minden jót kívánok!

2009. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!