Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 nap múlva kellene megjönni...

2-3 nap múlva kellene megjönnie! Hol egyik, hol másik petefészkembe szúrkál napok óta, és tegnap ahogy felálltam rettenetesen beleszúrt a köldököm alatt! Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Kíváncsíságból elővettem a rég nem használt ovu mikroszkópomat, és páfrányos lett! Igaz előtte ittam egy pohár üdítőt, és lehet, hogy az befolyásolta! Más tünetem nincs!
2008. jún. 26. 08:44
 1/3 A kérdező kommentje:
és mi lehet az oka annak,hogy van hogy gyönyőrűen páfrányos egy kis idő elteltével pedig alig-vagy egyáltalán nem látok páfrányt?
2008. jún. 26. 08:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, de az ovuteszt nagyon sokmindenkinek kimutatta már ha terhes volt ilyen módo,hogy pozitív maradt. Ellenben az is előfordulhat, hogy megint van egy peteérésed mert havonta több is lehet..
2008. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a minimikroszkópot megfelelő módon kell használni, csak akkor ad pontos eredményt! előtte 3 órával se cigi, se ital, se étel, semmi nem kerülheta szádba, különben egyből megváltozik a ph-ja, és a mikroszkóp pont ezen alapul, pé-kor sósabb a nyál, így azért páfrányosodik be. a legjobb reggel mindenféle tevékenység előtt csinálni.
2008. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!