Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most nem tudom mi van? Már 6...

Most nem tudom mi van? Már 6 napja meg kellett volna jönnie, de semmi. Sok vízszerű folyás, ami kevesebb, egy hét hasszurka, ami kevesebb most már, gyakori vizelés fél óránként de semmi felfázásra utaló jel nem volt

Figyelt kérdés
(két pisi közt - teszt 2 napja, de talán nem termelt annyi hcg-t ennyi idő alatt?) Most már kevesebbszer járok WCre is. A mellem csak futáskor érz. , a derekam csak most kezedett fájdogálni. NINCS REMÉNY A - teszt miatt, VAGY REGGELIBŐL MÉG ÉREDEMES?
2009. okt. 20. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, lehet alacsony a hcg szinted, és ezért nem mutat semmit. Ha hat napja késik az már pozitívum. Kérj a gyógyszertárban egy jobb minőségű tesztet és a reggeli pisiből csináld meg. Ha továbbra is késik, de a teszt negatív akkor érdemes elmenni egy orvoshoz.
2009. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mindenképp tesztelnék reggel és ez alapján döntenék, nekem egy nap késésnél volt csint negatív, hat nappal később pozitív, szóval mindig van remény...


a tünetek sajna túl szubjektívek ilyenkor, a hcg az egyetlen vagy az uh ami biztosabb.

2009. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Tudom hogy az a biztos, de kb 28. fele megyek nődokihoz, mert bromocriptint szedtem és ellenőrzés lesz. Lehet ő megmondja a tutit. DE VÁROM MÉG A VÁLASZOKAT... A REMÉNY AZ EGY JÓ DOLOG ADDIG IS
2009. okt. 20. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! csinálj reggeliből az a biztosabb! Mindig van remény addig amíg nem jön meg szóval drukkolok a babáért :D sok sikert és majd írd meg h mi lett!!
2009. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

reggeli pisiből csináld!!!

Én nem merem megcsinálni még...mert félek h megint csalódni fogok.

Viszont reggeli pisiből tényleg érdemes még 1 tesztet csinálni, mert akkor van a legtöbb hcg benne! drukkolok!

2009. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Fontos, hogy milyen tesztet használtál, nameg nem reggeli első vizelet volt. Simán lehetsz terhes. Ha rám hallgatsz 10-es érzékenységű tesztet használj reggeli legelső vizeletből. A Qupido tesztet tudom ajánlani, nem hallottam még rosszat róla. Ha ezt holnap nem tudod megcsinálni, akkor annyit tegyél meg, hogy holnap reggel, ébredés után rögtön megméred a hődet. Készítsd oda a hőmérőt, hogy ne nagyon kelljen ugrálnod. Ha teheted írd meg reggel az eredményt és majd kiokoskodom. Én nagyon drukkolok neked :)
2009. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lily és gabriel volt. Alilyt nagyon korán csináltam az tuti nem is mutathatott semmit. Most még egy mono van itthon nem tudom az milyen.Még nem jött meg és nincs is jele, hogy megjönne.Én is gondolkodtam a hőn, h. esetleg az mutatná, de már voltam reggel pisilni és nem túl meleg volt utána 36,7 volt és a higanyszál megszakadt. Nem is tudom jól mért e. Minden ellenem van :D
2009. okt. 21. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! drukkolok nagyon! sok sikert és majd írj az eredményről!! Addig meg szorítok :D
2009. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na mi újság??? Megjött? Vagy baba????
2009. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!