Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruációm utolsó...

Ha a menstruációm utolsó napján a párommal együtt voltunk mikor tudhatom meg leghamarabb, hogy sikerült-e teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tesztek már az elmaradt menstruáció után elég biztosat mutatnak, de mivel én nem a ciklusom közepén eshettem meg, így is csak utána mutatja ki, vagy tesztelhetek akár hamarabb is? Nagyon szeretném tudni, hogy mi az eredmény! Bár még nem tervezzük a babát, de ha jönne, azt sem bánnánk, mert a körülmények adottak, és a világ legcsodálatosabb dolga lehet anyává válni!

Szóval szeretném a véleményeteket kérni ez ügyben! Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 19. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyttütlét után a 14. napon már van esély rá, hogy a terhes teszt kimutassa, ha baba van.
2009. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menstruációkor nagyon kicsi az esélye, hogy valaki megfoganjon. A peteérés a menstruáció első napjától számolva a 14. napon történik, 28 napos ciklusnál. Ekkor van a legnagyobb esély a teherbeesésre.
2009. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is tudom, hogy nagyon kicsi az esélye, de ha már alakult ahogy alakult, gondoltam hátha mégis abba a kis százalékba tartozok, aki akkor esik teherbe :-) De persze ha nem, akkor sem leszek elkeseredve!

Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat!

2009. okt. 19. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
ráadásul menzi közbeni együtt létkor igen magas a fertőzés veszély ezért sem ajánlják!persze mindenki másból van!és mindenre van ellen példa is!csak mondom!de amugy igen a 14.napon.sok szerencsét
2009. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, az aggódásod és a kívánságot. Természetesen tudom, hogy van kockázat, de hála az égnek még sosem volt baj belőle!
2009. okt. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!