Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutat biztosat egy teszt?

Mikor mutat biztosat egy teszt?

Figyelt kérdés
Néhányan azt írják, hogy mensi előtti napokban már bőven lehet tesztelni, mások szerint meg csak az elmaradt mensi után nagyjából egy héttel érdemes. Most akkor ez hogy is van?
2008. jún. 24. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mikor vagy "termékeny" állapotban. Én 2 napra a mensi után esetm teherbe, mármint miután elmúlt így már a következő "megjövetel" elött is kimutatta.
2008. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a mensi előtt egy nappal a Clearblue már kimutatta, hogy baba van a pocakomban! Sosem értettem miért tesztelnek mensi előtt, de aztán amikor oda jutottam én sem bírtam kivárni, hogy kimaradjon a mensim! :)

9 hetes kismama

2008. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert szoktak mondani, hogy erdemes megvarni a mensi kimaradasat, mert ha esetleg terhes vagy, es tesztet csinalsz mensi elott, ami + lesz, akkor nagyot csalodik az ember, ha megis megjon. Sok esetben a megtermekenyules bekovetkezik, tehat no a HCG szint, de sajnos nem tapad meg, igy a mensivel tavozik. En vartam 5 napot a mensi kimaradasa utan.Nehez kivarni, de csalodni szerintem rosszabb.
2008. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy picit pontositanam az utolso valaszolot, de csak egy picit :-)

Szoval a megtermekenyuleskor meg nem kezd el HCG termelodni, mert a pete mar a petevezetoben megtermekenyul, de nem bocsajt meg ki HCG-t (ugye a teszt ezt nezi)

A beagyazodaskor, mikor belefurta magat a mehfalba, kezd el termelodni ez a hormon.

A beagyazodas viszont ne megyforma mindenkinel, 7-14 nap kozott van, de extrem esetekben ennel kicsit kevesebb, ill. tobb is lehet.

Tehat foleg ez adja az elterest, kinel mikor lesz pozitiv a teszt, na meg az, h ha nem pont kozepidoben van a peteeres.

Egyeni tapasztalatom: nekem 3 nappal menis elott, azaz DPO 11-en lett pozivit a 10-es Acon teszt.(DPP: days past ovulation)

28 hetes kismama

2008. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi az elutesert, siettem :) DPO
2008. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!