Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A strandolás gátolhatja a...

A strandolás gátolhatja a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Bocsánat hogyha hülyeséget kérdezek, de már nagyon szeretnénk babát, és mindentől félek, hogy rosszat teszek a babának (ha van).

A strandon a csúszdák veszélyesek lehetnek? Vagy a víz ami a medencékben van?

A beágyazódásra veszélyes lehet bármelyik is?


Még egyszer bocsánat a hülye kérdésért, de nagyon parázós vagyok...



2013. júl. 9. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami alapszabályként kell elképzelni azt, hogyha jönni akar a baba, az bizony jönni fog. A beágyazódás és a megtermékenyítés folyamata mezei halandók által nem befolyásolható. Lehet különféle szereket, készítményeket szedni, ami kedvező hatással lehet a méhnyálkahártya állapotára, de onnantól kezdve, hogy a petesejt és a hímivarsejt találkozott, minden már a természeten és a zigótán múlik. Ha életképes, akkor a fejed tetejére is állhatsz, szép pozitívat fogsz tesztelni. Ha nem, akkor nem lehet elég jót tenni, a természet közbeavatkozik.


A strandolásról egyébként is megoszlanak a vélemények. Van, aki babásan is megy, van, aki nem. Nekem a védőnőm javasolta, hogy amennyiben nem életbevágó, ne menjek. A vizek ugyan általában tiszták, azonban a kismamákra nagyobb veszélyt jelent, hogy megcsúsznak, elesnek, meglökik őket a kisgyerekek, rájuk esnek, a medencében játszók megütik, megrúgják őket, így inkább a balesetveszély kapcsán hagytam ki. (Meg már utolsó időben járok, nem viselném jól a tömeget.)

A csúszdával ugyanez a helyzet. Önmagában nem veszélyes, de mikor már előrehaladottabb a várandósság, akkor beütheted a pocakodat, rosszul eshetsz.


Egyébként nem hülye kérdés. Meg kérdezni sosem szégyen. :)

2013. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem magát a teherbeesést nem befolyásolja.

Amúgy igen, amelyik baba jönni akar, az jönni fog.

Nálunk akkor jött a baba amikor tök beteg voltam, és csak kötelességtudatból voltunk együtt.:)

2013. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a strandolás nem, csak a mozizás, meg a plázázás.:-) .. Most komolyan, ez hogy jutott eszedbe?
2013. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!