Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A volt pasimé vagy az újé a...

A volt pasimé vagy az újé a gyerekem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és gyereket várok!Nemtudom kié a gyerekem a volt pasimé vagy mostanié ugyanis a régebbi pasim folyton amikokor átjötthozzám (és én kimentem a szobából)elkezdett maszturbálni a spermáját meg "belövelte"az ágynemű tartómba ...Én meg mindig pucéran alszok , és aznap éjszaka pont megjött a mensim.És így a sperma belyuthatot a hüvelyembe vagy nem?Azóta lett egy új pasim (mert másnap szakítottunk) és ővele is szeretkeztem már..óvszer nélkül. Kié lehet a gyerekem?(és nem kamukérdés segítsetek!:( )
2008. jún. 24. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Új csávódé!
2008. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az újé. Amúgy érdekes sztori.
2008. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az újjé
2008. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A sperma nem mászik be a hüvelyedbe az ágyneműről. Micsoda gondolat! Nem akarom elhinni, hogy 19 évesen ez a kérdés egyáltalán megfogalmazódott benned! Egyértelműen az új pasidé!
2008. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább egy DNS teszt fogja eldönteni, ha mindkét fickóval szexeltél, ki tudja melyiké volt a befutó.
2008. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az új pasi az apa. A megtermékenyítés csak tényleges szexuális kapcsolat során lehet. Az ágynemű nem termékenyíthet meg. Esélytelen, hidd el! Mindenesetre ha megszületik a kicsi, egy apasági vizsgálatot jó lenne kérni, ha még bizonytalan leszel. A leírtak alapján az új fiúd az apuka.

Minden jót kívánok!

2008. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És szerettetek volna babát? Megtartjátok? Tuti az új pasidé!
2008. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!