Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori a terhesség...

Mennyire gyakori a terhesség melletti mensi megléte?

Figyelt kérdés
Márciusban voltam együtt a még akkori barátommal, óvszerrel védekeztünk. Nem történt baleset sem azt hiszem, másrészt meg el sem ment (ő azt állította). Azóta is rendszeresen megjött minden hónapban, elég erős vérzésem volt mindig. A májusi mensim nagyon meg is viselt, nagyon görcsöltem és még hánytam is. Ugye nem lehetek terhes? Nyugtassatok meg, kérlek!
2008. jún. 24. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudod megállapittatni!menj vér vételre vagy legalább vegyél tesztet!vagy menj nö gyógyászhoz!de szerintem ha védekeztetek akkor nem lehet agy gond!egy tesztet azért megér már csak azért is hogy legalább te meg nyugodj!vagy ne!
2008. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!