Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 21. napon. Ma...

Ma vagyok a 21. napon. Ma kezdett szurkálni a jobb petefészkemnél. Most van még csak peteérésem?

Figyelt kérdés
Ezek szerint ma van peteérésem? Vagy beágyazódás? Ha ma van peteérésem, és utoljára szombat reggel voltunk együtt, akkor ma este már késő lesz az együttlét? Mert úgy tudom, hogy csak pár órát van érett pete.
2008. jún. 24. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A peteérés 24-36 órán át tart..az ilyen eldönthetetlen esetekre jobb lenne, ha tartanál otthon vizeletes ovutesztet, hogy ellenőrizhetsd. A szurkálás pedig inkább beágyazódásra utal, az viszont nem a petefészekben történik, hanem lejjeb kéne érezni a méhedben. Sajnos nem tudok így válaszolni erre a kérdésre, de lehet peteérés is, de ha az ma van, akkor a szombati dolognak semmi köze hozzá mikor voltatok együtt, ma kell együtt lenni, ha ez valóban egy peteérés..lehet hogy orgazmus idézte elő a tüszőrepedést és ezmiatt van még egy peteérésed..de itt túl sok a lehetőség, ezért mondom tarts otthon tesztet, hogy ellenőrizhetsd .
2008. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, nekem a jobb oldalam szurkál lent. Nem tudom én sem, hogy mi lehet.
2008. jún. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!