Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusaim 33-34 naposak...

A ciklusaim 33-34 naposak voltak, amióta Clostit szedek. Ez a harmadik adag, és most a 35. napon vagyok. 3 napja olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, de aztán semmi. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Holott idáig, ha ilyet éreztem, kb azon a napon meg is jött.A pé-m után amúgy jókor voltunk együtt. Más tüntetem nincs...Tudom, teszteljek... De nem merek, mert már hónapok óta csalódás ér csak. Inkább kivárom, hogy megjön-e vagy sem. A leírtak alapján lehetek terhes szerintetek?
2008. jún. 24. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom őszintén. De várnék még egy hetet és ha még mindig ilyen érzésem van csinálnék tetsztet.

Én valahogy tudtam, hogy babát várunk, az első pillanattól. De meg nem tudnám fogalmazni miért.

2008. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia,akár csak én írtam volna!nekem a második adag,ma van a 32.napom!de egyszerűen rettegek tesztelni!semmi tünetem nincs ami babára utalna,csak reggel volt egy kis mensis görcsöm,de azóta semmi!meg fehér folyásom van!azt gondolom ha baba lenne,legalább a mellem fájna de semmi!nagyon rossz érzés,egész nap ezen jár az agyam!bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam!
2008. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem simán lehetsz terhes, főleg ha tettetek is az ügy érdekében. Nekem a Clostitól sajnos mindig megjött 28-29 napra. De ha már a 35. napon jársz, akkor ez elég bíztató!:)
2008. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!