Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leheteknek-e a terhesség tünetei?

Leheteknek-e a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
A párommal kb.középidőben voltunk együtt,ezt követően a jobb-bal petefészkemben felváltva szúró érzésem volt kb.7 napig, majd ezt a szúrkálást a köldököm alatti résznél éreztem,majd jött a mell fájdalom(de ez sem túl fájdalmas),és reggelente kicsit émelygős vagyok,de nem hányok és hányingernek sem mondhatnám.
2008. jún. 24. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szorítok neked, de sajna nekem az előző hónapom pont így alakult és menzi lett a vége.Biztosan te is nagyon szeretnéd már a babát, ahogyan én is. Remélem ez már terhességi tünet, ha mégsem, akkor se add fel.Új hónap, új remények.Azért kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e összehozni a babát, majd kommentbe írd meg!!!
2008. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!