Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 35-ik napon és...

Ma vagyok a 35-ik napon és most pozitív lett a teszt. Nem érzek semmit, nincs hányingerem, nem vagyok aluszékony, nem kívánok semmit. Ezektől eltérve lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ha pozitív akkor terhes vagy. A hányinger és egyéb tünet egyáltalán nem kötelező, sokaknak van , de valakinek egyáltalán semmi ilyen ..addig örülj amíg nem kapszkodsz a budiba egész nap! Menj gyorsan bejelentkezni a dokihoz!!!!!
2008. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak holnap reggel tud fogadni a doki.Ma már nagyon sokan voltak.De köszönöm
2008. jún. 24. 10:53
 3/5 anonim válasza:
100%
Gratulálok! Ha pozitív a teszt akkor biztos baba van a tünetek meg nem törvényszerűek. Van akinek még a mensije is megjön egy kicsit. Amúgy milyen tesztet használtál? Jelentkezz be dokihoz ő majd biztosra megerősíti. Boldog babavárást!
2008. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Easy volt a teszt a neve.Nem fűztem hozzá nagy reményt,mert múlthéten csináltam kettőt és negatív lett.Ma elmentem a dokihoz,de nem tudot fogadni mert sokan voltak.Hazafele megvettem és megcsináltam.Alig hittem a szememnek.Remélem most már ez biztos és nem valami más miatt lett pozitív.Mert szokták írni,ha ciszta van akkor is pozitívat mutatt,de reméljük a legjobbakat.
2008. jún. 24. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a 35. napon vagyok, és még nem jött meg. :) Neked hány naposak a ciklusaid?
2008. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!