Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátnőim azzal tömik a fejem, hogy közösülés nélkül, csupán csak nemiszervek érintkezésétől is teherbe lehet esni. Múltkor együtt aludtunk a barátommal ruha nélkül, és az a baj, hogy valóban késik és hányingerem meg rosszulléteim vannak. Pedig még szűz vagyok. Mit gondoltok erről?

L/17



2013. júl. 2. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2013. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bakker,nyári szünet van....
2013. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia lehet hogy a hányinger és a rosszul lét az a menstruációs kezdetedet jelzi és attól vannak ezek a tünetek. Nem lehetsz terhes ha nem közösültök egymással.

Csak azt nem értem hogy miért ilyen primitívek az emberek hogy ki ír valaki egy kérdést és szeretne rá normális választ kapni erre mindenféle hülyeségeket oda írnak.

Szerintem mindenki azért ír ki kérdéseket mert tudni szeretné a választ nem pedig kritikákat akar olvasni.

Szerintem normálisan is lelehet írni azt a választ amit akar hallani az az illető aki ki írta a kérdést.

Ez a többségnek szól.

Remélem tudtam neked segíteni a válaszommal .szia.

2013. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!