Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes még Lh (ovu? ) tesztet...

Érdemes még Lh (ovu? ) tesztet vennem? Mettől meddig kell a tesztet csinálni? Úgy értem hányadik naptól? Hol lehet kapni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 10. napon, Clostyt szedtem 2.-5. napig, második hónapom.Múlt hónapban is éreztem a peteérést, mert szurkált a pfészkemnél.

Szóval mit javasoltok, biztosra szeretnénk menni, mert már fél éve próbálkozunk.


2008. jún. 23. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyel !

20 napos ciklus eseteben pont 10. napon ajanlja a tajekoztato a teszteles kezdetet.

Ha nega, ket nap nilva ujra, ha halvany a masodik csik, akkor mar holnap ujra, addig, mig a masodik eorsebb v hasonlo lesz a kontrollhoz ,es akkor onnan 24-36 ora MULVA lesz peteeresed!

Nekunk masodik honapban osszejott az lh tesztekkel!!!

28 hetes kismami

Sok sikert!

Ja, patikaba kaphato! Kb 4e Ft ami egy honapra eleg, van benne asszem 7db.

2008. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, jav: 28 napos ciklus eseten.
2008. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió! Én sokat lh teszteltem, és closty-t is szedtem.

1.kérdésed: igen, érdemes lh tesztet venni, hasznos dolog.

2.kérdésed: hogy mettől meddig kell, az a ciklusod hosszától függ, ha sikerül tesztet venned, akkor a használati utasításban le van írva pontosan hogy hanyadik napon kell elkezdeni. Kb. ha 30 napos a ciklusod, akkor a 12-től lehet tesztelni.

3.kérdés: DM, Rossmann, Gyógyszertár. Kb 3000 Ft körül vannak.

Egyébként ketté tudod vágni egy éles ollóval a tesztcsíkot, és így már 10 teszted lesz. :)

Saját tapasztalat az lh tesztel kapcs: mivel kiszámíthatatlan volt a ciklusom, én csak akkor kezdtem el tesztelni, mikor fájt , szúrt a petefészeknél, szerencsémre megérzem a középidőt. Szuperül két nap alatt két csíkos lett a teszt! :)

Hasznos még a PG53 minimikroszkóp is, gyógyszertárban kapható kb 3000 Ft.Ezt csak egyszer kell megvenni, addig lehet használni amig el nem töröd :))))) Egyébként kombinálva az lh tesztel nagyon jó!

Sok sikert kívánok!!!!

2008. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pé a pozitív tesztelést követő első napon van. A babatervezok.otthona.net oldalon van egy shop, ahol rendelhetsz neten sokkal olcsóbban, mint a boltból, vagy a patikából és még a minősége is sokkal jobb. (csak egy összehasonlítás DM-ben 2890 Ft/5 db, neten 2900 Ft-ért 10 db-ot tudtam venni. Amúgy ezen a honlapon rengeteg hasznos választ találsz, minden kérdésedre, képekkel illusztrálva.
2008. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!:)))

Reméljük szerencsével járunk...

2008. jún. 24. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!