Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap utánra nem várom....

Holnap utánra nem várom. Jelentkezett valakinél hasmenés, vagy már csak beképzelem?

Figyelt kérdés

4-5 napja megy a hasam, 16-an volt ovacióm, görcsöl a hasam, szurkál, de semmi olyan tünetem nincs, ami eltérne a menstruáció előtti tünetektől.

mellfeszülèsem sincs, pedig kèt nap múlva meg kellene jönnie.

megy a hasam es szurkál, volt màr kèt vetèlèsem tavaly, annyira szeretném, ha ez most végre összejönne.

tesztet is csináltam tegnap, 25-ös èrzèkenysègű volt.

Lehet hogy korán teszteltem vagy mondjak le ebben a hónapban is a babáról?

Az első kèt terhességem hamar összejött, lehet hogy azèrt mert fele ennyire sem görcsöltem rá, de annyira szeretném végre ha összejönne.

főleg hogy elvesztettem kettőt. :(


2013. jún. 28. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
benyteltél egy vírust....
2013. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy az elottem szolonak igaza van, de az is lehet, hogy sokat stresszelsz. Probalj megnyugodni. En is 2 babat vesztettem el. Par napja pedig, mikor vegkepp nem szamitottam ra, ujra pozitvat teszteltem. Meg nagyon korai errol beszelni, de Neked most csak annyi a teendod, hogy elj boldogan, s csak relax! :-) Sok sikert es kerlek, ird meg az erdemenyt!
2013. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulalok neked, es koszonom a biztato szavakat! :)

Mindenkeppen irok.

2013. jún. 28. 17:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Sikerult!!!!

Ma reggel digitalis clearblueval pozitiv lett!!!! Annyira boldog vagyok!!!! :))))

2013. jún. 29. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
GRAAAAATTTTTT
2013. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nagyon orulok Neked, s kivanok boldog babavarast! Kivancsi leszek a tuneteidre. Nekem tulajdonkeppen van minden, de csak jon megy... Csak a mellerzekenyseg allando es a faradtsag.Ha gondolod, folytathatjuk priviben. :-)
2013. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!