Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki jónás-naptár szerint...

Valaki jónás-naptár szerint megtudná nézni, h. az alapján mikor vannak a termékeny napjaim?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem Te írtál Nekem privátot tegnap? :) Rájöttem közben hogy is volt... Nem hagyott nyugodni :)

[link]

Ezen a linken néztem.

Én 1988.01.19.-én születtem.

Telihold volt.

32-54 napos ciklusaim vannak (tehát semmi nincs nálam rendben :) )

A Fiammal 2009.06.04.-én jött meg utoljára ha jól emlékszem akkor 14.-én volt peteérésem a hőgörbe szerint... Telihold volt.

Második terhességemmel idén februárban maradtam terhes. 12.-én voltam dokinál és akkor látott egy 24 mm-es tüszőt és akkor este teherbe is estem. Szintén telihold.

Most kezdjük a próbálkozást mert sajnos a terhességemet 14 hetesen elvették fejlődési rendellenesség miatt.

Most a hőgörbe szerint holnap (kicsit sikerült kiismerni a ciklusaimat) lesz a peteérésem még mindig telihold.

2013. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem úgy van hogy a te születési holdadon vagy a legesélyesebb a teherbeesésre...

Nekem a telihold a születésim és teherbe mindig telihold alatt estem :) A Fiúnkra 1 évet próbálkoztunk, Második babára 2 évet próbálkoztunk és nem sikerült.. a ciklusaimat ahogy visszanéztem szinte mindig kikerülte a peteérésem a teliholdat és mikor telihold volt akkor volt sikeres a hónap is... Kicsit furcsa és hihetetlen, de ha most is bejön (ma vagy holnap lesz ovuláció) akkor elhiszem, hogy ezt a jónást nem lehet megvétózni :)

2013. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!