Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a clearblue 1 nappal a...

Ha a clearblue 1 nappal a menstruáció előtt negatívat mutat, akkor már nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olyan szomorú vagyok,hogy esetleg most sem sikerült.Nektek mikor mutatott pozitívat a teszt?
2008. jún. 23. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajna még nem mutatott pozitívat, de ahogy olvasgattam sok minden befolyásolja a tesztet. Van akinek csak 4-5 hetes terhességet mutat ki, és ha nem középidős a baba akkor még lehet nem is kell mutatnia. Fel a fejjel! :-)Vannak tüneteid? Mikor voltatok együtt?
2008. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Peteérés környékén többször együtt voltunk,tüneteket nem igazán érzek.Ti régóta próbálkoztok?
2008. jún. 23. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!Ne idegeskedj!A teszt hivatalosan csak a kimaradt menstruáció első,vagy második napján tudja kimutatni a terhességet!Nekem a másodikon mutatta ki,de akkor is épp hogy csak látszott a második csík,annyira halvány volt!

Sok sikert!

Szorítok!

Üdv:27 hetes kismami.

Ja,mióta próbálkoztok?Nekünk sem jött össze egyszerre.

2008. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia! nyugi, ilyenkor még nem feltétlenül mutat pozitívat a teszt. én meg sem próbáltam mensi előtt tesztelni az esetleges csalódás miatt. javaslom, hogy látogass el a babatervezok.otthona.net honlapra és olvasd el, milyen jeleked mutat a tested. én még a tesztelés előtt tudtam, hogy terhes lehetek, mert a méhem nem szállt le, a hőm fennmaradt. csak javasolni tudom ezt a honlapot, enélkül (meg a testem megismerése nélkül) szerintem még most sem lennék babás. na, szóval türelem és nyugalom, el fog jönni az időtök, lehet már itt is van :)
2008. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez lesz a 2. hónap,hogy nem sikerül.De még egy kicsit reménykedek!
2008. jún. 23. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
3 hónapja. De nekem az előző mensim két napos volt, azóta szétszakad a melle, szó szerint, soha nem fájt még így, pedig szokott, és a hasam is feszül. De a teszt nekem is negatív. Jövő hét elején kell megjönni, addig még várok. :-)
2008. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy múlt hónapban már minden terhességi tünetet érezni véltem,azután pedig mégis megjött.Most alig érzek valamit,mondjuk a hasam ma már kicsit fájdogál.(sajnos)
2008. jún. 23. 11:00
 8/10 anonim ***** válasza:
a 3. válaszoló vagyok. nekünk harmadjára jött össze. első próbálkozás után terhesnek éreztem magam, olyan tüneteket produkáltam, amiket valódi terhesen sem (!). (sajnos be tud csapni az agyunk, számomra is hihetetlen volt a dolog). másodjára sem jött össze, de akkor abba is hagytuk a szexelést amikor (azt hittem) vége a pé-nek. hőmérsékletet már itt kezdtem mérni. 3. hónapban már mértem a hőmet, figyeltem a méhemet (konkrétan nyúlkálással :D), a méhnyak-váladékot.. 90%-osan tudom, hogy mikor estem teherbe.. szóval ismét csak azt tudom mondani, hogy ismerd meg a tested, sokkal könnyebb lesz minden. ráadásul előre tudni fogod, hogy terhes vagy-e vagy sem. sok sikert!
2008. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia nekünk fél év után jött össze a bébi a kimaradt mensi után olyan 2-3 napra mutatta ki a teszt a terhességet :) szoritok nektek kitartás:))
2008. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokaktol hallottam, h csak az elmaradt mensi utan napokkal lett pozitiv!

(Nekem igaz, a masik veglet, 3 nappal mensi elott, de ez a kivetel szerintem).

Ne add meg fel!

2008. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!